RIJEKA - OSIJEK 3:2 Kraj utakmice na Rujevici! Rijeka velikim

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
RIJEKA Od 20.15 sati na Rujevici se igra drugi polufinalni susret Kupa Hrvatske. Nogometaši Rijeke dočekuju Osijek sa samo jednim ciljem da i ove godine odu do kraja u kup-natjecanju. Stigli su službeni sastavi. Nema velikih iznenađenja. Trener […]
RIJEKA - OSIJEK 3:2 Kraj utakmice na Rujevici! Rijeka velikim preokretom u nastavku stigla do svojeg desetog finala Kupa - Novi list
VIDEO) Rijeka slavi i ide na velikog protivnika: Na Rujevici nastavljena europska serija, a Osijek prijetio senzacijom
Rijeka - Osijek 3:2 - Nogometni klub Osijek
Rijeka - Osijek 2:1. Rijeka na krilima Marka Pjace došla do važne pobjede na Rujevici - Večernji.hr
Rapsodija Rijeke na Rujevici: Sijevnula još jedna šestica, Ivanović i Pašalić majstorski
Poznato je protiv koga i kad Hajduk, Rijeka i Osijek igraju utakmice 3. pretkola - tportal
PRAZNE SE BLAGAJNE Rijeka i Hajduk kažnjeni za nerede na Rujevici. Rijeka dobila utakmicu bez gledatelja - DALMACIJA DANAS
NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Osijek igraju 8. kolo HNL-a na Rujevici u subotu, 16. rujna 2023. godine - gdje gledati prijenos?
Odgođena utakmica Rijeka - Osijek, novi termin 8. prosinca - HNK RIJEKA
Dinamo slavio u neviđenoj drami na Opus Areni: Osijek vodio 2:0 do 71. minute i izgubio!
Vijesti iz kluba - NK Lokomotiva
Zna se tko je pravi Majstor s mora! Hajduci utišali Rujevicu, slavili u spektakularnom Jadranskom derbiju - Slobodna Dalmacija
Sportske novosti - VIDEO: Triler sezone! Rus u 118. minuti zabio gol karijere, srušio Osijek i osigurao finale s Hajdukom!